Nice - Respect współpraca

Partner w walce o dziecięce uśmiechy :)

W minionym tygodniu sformalizowana została umowa między naszą fundacją a firmą Nice Polska Sp. z o.o. – sponsorem pierwszej ligi żużlowej oraz pierwszej ligi piłki nożnej.

Nice – to producent automatyki do bram i rolet, który został partnerem fundacji KA 4 resPect, a jego logo pojawi się na rękawach koszulek zawodników.

Nice Polska od kilku lat aktywnie angażuje się w promocję i rozwój żużla oraz piłki nożnej w Polsce. Jako pierwszy w historii  jest – Sponsorem Głównym Sędziów PZPN na szczeblu centralnym.  Do niedawna był Oficjalnym Partnerem piłkarskiej Ekstraklasy. Swoje działania wokół piłki nożnej rozszerzył angażując się w projekt p.t. “Piłkarski Diament” dedykowany wspieraniu młodych talentów i zawodników, którzy grając w małych klubach, marzą o piłkarskiej karierze.

Jestem przekonany, iż  współpraca między firmą Nice a fundacją będzie przebiegać pomyślnie i w rezultacie w przyszłości będziemy mogli pochwalić się kilkoma ciekawymi projektami, na których skorzystają oczywiście zawodnicy naszej fundacji, jak i innych zaprzyjaźnionych drużyn. Dziękuję panu Adamowi Krużyńskiemu – dyrektorowi NICE POLSKA, który z dużym zaangażowaniem podszedł do tematu współpracy – mówi Łukasz Kaczmarek, prezes fundacji KA 4 resPect.