PSG (akcesoria do bram i ogrodzeń)

PSG (akcesoria do bram i ogrodzeń)

Każdy zapewne wie, jakie ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego uważamy, że uzupełnienie elementów kutych odpowiednimi akcesoriami dopełni wizerunek każdej bramy i ogrodzenia. W ofercie posiadamy akcesoria dwóch firm: Postal Steel Group oraz Umakov. Obydwie charakteryzują się najwyższej jakości produktami, wyszukanym wzornictwem oraz praktyką zastosowania.

Proponujemy najwyższej jakości akcesoria do bram PSG, dostępne w wyjątkowo przystępnych cenach, które stanowią dopełnienie oferty elementów kutych. Mamy w sprzedaży szereg gotowych zestawów do bram przesuwnych i skrzydłowych. Elementy do bram przesuwnych można zharmonizować z różnego rodzaju ogrodzeniami. Proponujemy również zawiasy oraz inne części, przeznaczone do samodzielnego konstruowania systemów.

Proponujemy najwyższej jakości akcesoria do bram PSG dostępne w wyjątkowo przystępnych cenach, które stanowią dopełnienie oferty elementów kutych. Mamy w sprzedaży szereg gotowych zestawów do bram przesuwnych (charakteryzujących się różnorodną konfiguracją oraz siłą ciągu), a także do bram skrzydłowych. Elementy do bram przesuwnych można zharmonizować z różnego rodzaju ogrodzeniami. Proponujemy również zawiasy oraz inne części przeznaczone do samodzielnego konstruowania systemów.

Oferujemy następujące rozwiązania z zakresu elementów bram uchylnych, bram dwuskrzydłowych i akcesoriów do bram przesuwnych:

· Systemy do bram podwieszanych

· Systemy do bram przesuwnych

· Zawiasy do bram skrzydłowych

· Listwy do bram przesuwnych

· Rolki do bram przesuwnych

· Wózki do bram przesuwnych

· Szyny do bram przesuwnych

· Elektrozaczepy

· Daszki, szyldy, klamki, wkładki

· Akcesoria spawalnicze

Sprawdź naszą ofertę: