Dwuteowniki stalowe

DWUTEOWNIKI STALOWE

Stal to kluczowy surowiec stosowany w przemyśle. To właśnie z niej wytwarza się szeroki asortyment wyrobów hutniczych, wykorzystywanych między innymi w branży budowlanej. Do tej kategorii zaliczają się między

Dwuteowniki to wyroby hutnicze o postaci prostego odcinka, które w przekroju poprzeczny przypominają dwie litery T połączone podstawami. To jeden z najważniejszych wyrobów hutniczych, wykorzystywanych przede wszystkim przy wznoszeniu szkieletów konstrukcji narażonych na działanie bardzo wysokich obciążeń.

Właściwości dwuteowników stalowych:

Kształt dwuteowników stalowych czyni z nich jeden z najbardziej wytrzymałych rodzajów kształtowników. Doskonale radzą sobie one z nawet bardzo dużymi obciążeniami mechanicznymi, dlatego powszechnie wykorzystuje się je w branży budowlanej w charakterze elementów nośnych. Jednocześnie są one materiałem bardzo łatwy w obróbce. Przy pomocy odpowiednich technologii można modyfikować ich kształt oraz łączyć z innymi elementami, tworząc w ten sposób konstrukcje w pełni zgodne ze wszystkimi wymogami projektowymi. Ponadto dwuteowniki, podobnie jak wszystkie inne wyroby hutnicze mogą być zabezpieczane przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, wysokie temperatury oraz ogień.

Wszystkie dwuteowniki dostępne w naszej ofercie pochodzą od sprawdzonych dostawców i produkowane są zgodnie z obowiązującymi w Polsce normami. To daje gwarancje ich wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa.

Szukacie Państwo dwuteowników lub innych materiałów dla swojej działalności? Zapraszamy do kontaktu – pomożemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie i odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty!